Kuulutus

Collapse
No announcement yet.

Audi 200Q -88 Automarkussa.

Collapse
X
 
  • Suodata
  • Aika
  • Näytä
Clear All
new posts

  • Audi 200Q -88 Automarkussa.

    Tollaisen bongasin, näyttäis olevan jenkkimalli ja siistin näköinen päällepäin (=pesty ja vahattu). Audi 200Q

  • #2
    Aika optimistinen hintapyynti 18 vuotiaasta lötköstä...

    Comment


      #3
      Täytyy pitää mielessä, jos ja kun tulee laitettua tuo oma 5000 myyntiin ;) tosin 3 vuotta vanhempi ja ajettu reilusti enemmän.

      Comment


      • #4
        Olikos noissa Jenkkimalleissa takalokarin kaaret kuin normi satkussa ?

        Comment


          #5
          On.

          Comment


          • #6
            Niin tuo ei ole siis 20V malli jossa on pyöreät kaaret, faceliftissä 200 exclusive,sport,20V ja 100 sport on samat pyöreät kaaret. Sitten on vielä 200exclusive/ sport prefacelift missä takakaaret erilaiset mutta edessä pyöreät. Noin äkkisältään heitettynä.

            Comment


            • #7
              Tuo kun ilmeisesti on tuonti-auto, niin sitä ei ilmeisesti ole rekisteröity vähäpäästöiseksi versioksi. Koska itse aikoinani toin -88:n muuttoautona niin sen ei tarvinnu olla vähäpäästöinen. Tarkoitan et jos ei ole vähäpäästöiseksi rekisteröity, niin ei myöskään tarvitse olla katalysaattoria. Joten siitä vois olla jotain hyötyä, jos vaikka vähän virittelis.

              Comment

              Working...
              X