Jotta voisit osallistua keskusteluihin, sinun pitää ensin rekisteröityä. Rekisteröityminen edellyttää sitoutumista foorumin käyttöehtoihin. Rekisteröidy täällä.
Jos olet ensimmäistä kertaa tällä foorumilla, ole hyvä ja tutustu ensin jo kysyttyihin kysymyksiin. Kysymykseesi löytyy mahdollisesti jo useita vastauksia. Hae vanhoja kysymyksiä ja vastauksia täältä.
Tuossa näkee miten pienillä yksityiskohdilla voi pilata hienon auton.. miksi ihmeessä tuohon on pitäny laittaa keulalle noi keltaset vilkut? Eikä tuo värityskään ihan paras mahdollinen ole tuohon autoon. Noh, ehkä tuolla silti ajelis :)
Tuossa kyllä mun mielestä nuo keltaiset vilkut suo jonkinlaista särmää tai ilmettä tuolle keulalle. Ei paha mun mielestä. Miltähän tuo UrS4 näyttä keltaisilla vilkuilla=)
USA:n mallilta tosiaan näyttää. Jenkeissä on omat määräykset noiden vilkkujen ja äärivalojen, kuten monen muunkin suhteen, siksi tahtoo oranssia härpäkettä löytyä amerikan versioissa. Puskuritkin ovat jenkkilässä erilaiset, usein pidemmät (syvemmät) ja rumemmat. Ihmetyttää kyllä, kun Auto Motor und Sportin taannoisessa Veyron-testissä oli nuo jenkkimalliset vilkut, toisaalta jenkkimallin käyttäminen ymmärrettävää kun kyseessä on rajatun erän erikoisauto.
no ainahan se menee sillai, että jenkit kehuu että on "euro-maski" ja eurooppalaiset kehuu että on "jenkki-maski". summasummarum=erilaisuus kunniaan. =)
Comment