Jotta voisit osallistua keskusteluihin, sinun pitää ensin rekisteröityä. Rekisteröityminen edellyttää sitoutumista foorumin käyttöehtoihin. Rekisteröidy täällä.
Jos olet ensimmäistä kertaa tällä foorumilla, ole hyvä ja tutustu ensin jo kysyttyihin kysymyksiin. Kysymykseesi löytyy mahdollisesti jo useita vastauksia. Hae vanhoja kysymyksiä ja vastauksia täältä.
Audiclub.fi sivustolla/foorumilla on huoltokatko lauantaina 22.3. n. klo 18-21. Huoltokatkon aikana keskustelufoorumi ja Audiclub.fi sivusto ovat poissa käytöstä.
Just äskettäin C5 farkku, pulleahko, aluset takana, hopeinen Etelä-Espalla. Yritin ihan huitoakin mun Uudenkaupungin&Zuffenhausenin rakkaushedelmästä mutta liikennevaloissa kännykkä vei voiton :D
Kukahan nosti käpälää eilen klo 19?
Sama tapahtui myös viime kuussa, muistaakseni 25. maaliskuuta, ja kummallakin kerralla samaan kellonaikaan samalla tienpätkällä. Tuntomerkkeinä keltainen huomioliivi valkoisen pakun kuljettajan paikalla.
Comment