A4 sedan 2006 Miten saa verhouspaneelin poistettua ehjänä. Laittaisen siihen TomTomin jalan kiinni. Paneeli on vasemmalla A-pilarissa, johon tuulilasi tulee kiinni.
Kuulutus
Collapse
No announcement yet.
Verhouslevyn poisto!
Collapse
X
-
En laittaisi siihen paneeliin mitään, sillä alla on airbag.
Airbag-napin alla pään kohdalla on ruuvi, kauhukahva ja aurinkosuoja pois niin se lähtee takapäästä alkaen taakse-ylös vetämällä.
Kts liiteAttached Files
-
Kiitos vastauksetasi "Haraldh Hirmuinen" Saattaa olla, että navigaattori jää sentamatta Ko. paikkaan!
A-pylväässä oli ollut hyvä kohta tähän tarkoitukseen.
Voitko kertoa tämän tiedoston osoitteen. Olen yrittänyt etsiä sitä, mutta ei ole tullut kohdalle?
Comment
-
Harald "Hirmuinen" (1000 jKr.), oli norjalainen julma viikingi päällikkö, joi voiton maljojaan voittujen pääkalloista. Nykyisin Hän seikkaileen useamman lehden sarjakusivuilla.
Liiteet näkyivät. Mistä osoitteesta sait verhouslevyn poisto ohjeen. Olen etsinyt näitä sivuja josta erittäin paljon Audi A4 tietoja.
Comment
Comment