Sattuisiko kukaan jälleen kerran tietämään, mistä kyseiseen tomaattiin räjäytyskuvaa tai korjausopasta netissä. Volkkareihin ainakin löytyy kaikki mahdollinen itänaapureiden sivuilta. Kyseessä tällä kertaa se normisatanen -89 2.0 5-syl ja kolmivaihteinen. (Tyyppi ehkä 087?) Tai jollain varmaa tietoa siitä, kuuluuko purettaessa ensimmäisenä vastaantulevaan pakkaan 4 vai 5 levyparia? Nyt kaksi lootaa auki ja toisessa 4, toisessa 5.... Viidellä varustettu palanut heti rempan jälkeen ja neljällä varustettu ei kytke kuin pakin ja ykkösen.
Kuulutus
Collapse
No announcement yet.
Lötkön automaatista
Collapse
X
-
Mulla moinen joutilaana tallilla. Kunnosta en osaa kauheasti sanoa, pitäisi toimia. Ei ole purettu, joten verrokiksi voisi kai kelvata? Kulkee tarvittaessa melko lähelle.
-
Kyllä Audiinkin löytyy netistä yhtä sun toista samoilta idän insinööreiltä. Ei vain löydy samasta paikasta koottuna, vaan pyörivät siellä sun täällä. Pitää vain osaa etsiä ja ennen kaikkea napata talteen heti, kun kohdalle sattuu.
http://files.inbox.lv/ticket/96c88e4...+100+typ44.rar
Latvian pikakurssi, lejupielādēt = :)
Comment
Comment