a4 1.8t-96 (aeb). Niin mistäköhän saisi edullisemmin suodattimen? marmorilla maksaa 119e+ pohjan tiiviste 58e. Jos on tietoa ni kertokaa ihmeessä.
Kuulutus
Collapse
No announcement yet.
Automaattilaatikon suodatin
Collapse
X
-
Marssit varaosaliikkeeseen, esim. Salon Autotarvike ja sanot että ATOYlta tämmöttiset osat.
Minulla piti olla ainakin laatikon tyyppi, ZF jne, sekä jokin numerolitania siitä vielä.
Printtasin vielä albumista lapun mukaan ja sormella viisasin mitä halusin ja sitä tuli melko lailla halvemmalla marmoriin verrattuna.
ATOYlta tulevat osathan on niitä samoja mitä marmorilta saat.
Sittemmin liityin kerhoon ja seuraavat laatikon osat tilaan Tepolta pelkillä varaosanumeroilla albumista katsottuna kotoa käsin.
Kannattaa harkita.
Edit: Sormet niin livakkaasti taas kulki ja ajatus aavistuksen perässä... Tuossa ei välttämättä ole ZF:n laatikkoa vielä.
-
-
Pystyykös vanhemman mallin automaatti laatikon ohjelmaa päivittämään? Ku pikkusen takertelee vaihdot, jollei paina lutkua pohjaan. Öljyt vaihdettu+ suodatin. Vika oli jo entisillä öljyillä. Autossa on karalan lastu, vaikuttaako se vaihtamiseen?
Vika= kun kiihdytä rauhallisesti niin ikäänkuin vaihtaessa (hakee vaihtoa) On pikkusen vaikea selitää....Viimeksi muokannut late84; 5.7.2007, 20:19.
Comment
Comment