Kuulutus

Collapse
No announcement yet.

Kysy mitä vain, joku kuitenkin vastaa.

Collapse
Tämä aihe on suljettu.
X
X
 
  • Suodata
  • Aika
  • Näytä
Clear All
new posts

  • Kysy mitä vain, joku kuitenkin vastaa.

    Modet voivat poistaa tämän aiheen jos kokevat tämän aiheettomaksi tai voivat siirtää sen johonkin toiseen osa-alueeseen.


    Elikkäs homman nimi ois semmonen, että tässä ketjussa voisi kysyä ihan mitä tahansa liittyen autoiluun ja yms., joiden takia ei viittisi perustaa uutta aihetta. Järjenkäyttö sallittu kuitenkin näissä, ettei mee ihan överiks. Tarkoituksena ois saada nopea ja ytimekäs vastaus kysymyksiinsä, eikä mitään muuta ylimääräistä.

    Voisin aloittaa kysymällä, että oien vaihtamassa rekkarin valot sinertäviksi led valoiksi, niin kumpi näistä on käy autooni, vai käykö molemmat?

    http://www.biltema.fi/osteri/osteri....m&tuote=421931

    http://www.biltema.fi/osteri/osteri....m&tuote=421929

    #2
    a) Miks ei ledi ketju kelvannut?
    b) Rekkarivalot eivät saa olla siniset lain mukaan
    c) Uskon että autossas on poltinrikkovaroitin, eli kumpikaan ei käy

    Comment


    • #3
      Mitäs jos kuitenkin hoidetaan ne kysymiset omissa ketjuissaan. Näin on mahdollista löytää vastaus kysymykseensä hakua käyttäen, eikä tarvitse kahlata läpi kilometrin mitaisia topikkeja, saati sitten kysellä moneen kertaan samoja asioita.

      Comment

      Working...