Kuulutus

Collapse
No announcement yet.

TTq 225 -02 S-line.... punainen pötkylä

Collapse
X
 
  • Suodata
  • Aika
  • Näytä
Clear All
new posts

  • TTq 225 -02 S-line.... punainen pötkylä

    No niin,

    Laitetaan nyt tietoa ja kuvaa tuosta omasta hankinnasta mikä jäi Vantaalta käteen tuossa loppusyksystä. Vuosia kestänyt haaveilu laitettiin kuoppaan ja multaa päälle ja joltain Clubilaiselta hommattiin kivan punainen TT.....(terveisiä vaan jos satut lukemaan... hyvin on pelittänyt) Alkuun hieman jännitti leuhkan punaiset nahkajakkarat, mutta niihinkin tottui äkkiä muutaman kehun jälkeen.

    Ennen kesäkelejä olis tarkotus tuunata autoon single frame setti eteen ja uudet vanteet ja kumit alle ja ehkä jotain pientä sievää. Kuvan vanteet jää noille kitkoille kun alkaa olemaan siinä kunnossa että kesäksi niitä ei enää huolita.

    -Jouni

    Tänään sai nahkat Glymiä pintaan ja nyt on puhdasta ja notkeaa....

    Ehkä elämäni ensimmäinen auton Tuunaus.... punainen vaihdekepin suoja...
    Attached Files
    Viimeksi muokannut Lentsu; 1.2.2010, 18:10. Perustelu: Lisäkuvia sisältä

  • #2
    Itteä oikein vähän harmittaa, kun en löytänyt viime keväänä mistään mustaa roadsteria punaisella nahkasisustalla, niin että muut speksit olis täyttyny :) On tuo väri vain kierolla tavalla hieno.

    Pitäis varmaan järjestää taas ABC-kaffit, että pääsis oikein joukolla pällisteleen tätä.

    Comment


    • #3
      Olisin ostanut tuon mutta ehdit ensin. Oli myyjän kans sovittu, että jos ei sinun kans kauppoja tulekkaan niin tulen hakemaan auton. Tuo sisusta on niiiiin porno. Eipä nuita punasia TT:täkään montaa taida Suomessa olla?

      Comment


      • #4
        Mietinkin tuossa että miten tuo näyttää niin oudolta. On kyllä hieno väri ja sisältä yhtä seksiä. Punainen sopii kuin nenä päähän tuollaiseen coupe-malliseen koriin KLIKS

        Comment


        • #5
          Muijan velipoikakin kyseli tuon perään mutta kerkesi mennä kaupaksi, näemmä sinulle. :) On kyllä tosiaan massasta poikkava TT ja sisusta todella porno!

          Comment


          • #6
            Eipä tolle tartte muuta tehrä ku puunata kovasti, laitella kw:ta alle ja ehkä mahdollisesti jotain eksoottista kesävannetta. Hieno laite kaikinpuolin !

            Comment


            • #7
              Härski tuo punainen sisusta, mielessä käy sanonta "se on niin ruma, että se on hieno" :)

              Comment


              • #8
                Ennen en ole tykännyt punasista TeeTeistä, mutta tämän nähtyä kyllä mielipide muuttui :p Saispa jostain itekin tollasen sisustan...

                Comment


                • #9
                  Mie katoin että tää oli tullut jo myyntiin mutta näitähän on sitten ainakin kaksi Suomessa. Hieno ja erottuva!

                  Comment


                  • #10
                    Huikee laite, itelläkin ollu mielessä TT:n haku.... vielä kun pihaan mahtus ja emäntä ymmärtäs :)

                    Comment


                    • #11
                      tt

                      Todella porno sisusta! näyttää kuvassa kun olisi maalattu kuvankäsittely ohjelmalla..

                      Comment

                      Working...
                      X